x
Søk på kommune, fylke eller by
Vil du bli forhandler i Norgeshus? Klikk her for å lese mer.

Norgeshus 3 Bygg Mester

Kontakt:
Frode Thorsen
Kontorsted:
ULLENSAKER
Mobil:
951 79 827
E-post:
frode.thorsen@norgeshus.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus A-J-Bygg

Kontorsted:
Søgne
Tlf:
97080390
E-post:
andreas@aogj.no
Vis salgskommuner
  • kristiansand
  • søgne

Norgeshus Åbygg

Kontakt:
Hallgeir Vingen
Kontorsted:
Åfjord
Mobil:
97186926
E-post:
hallgeir.vingen@norgeshus.no

Norgeshus Agdenes Bygg & Montasje

Kontorsted:
Agdenes
Tlf:
45479711
E-post:
joar.danielsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • ørland
  • agdenes
  • orkdal

Norgeshus Alta Boligbygg

Kontakt:
Eivind Antonsen
Kontorsted:
Alta
Mobil:
97175361
E-post:
eivind.antonsen@norgeshus.no

Norgeshus Andor Hovden

Kontakt:
Andor Hovden
Kontorsted:
Eid
Mobil:
934 68 389
E-post:
andor.hovden@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • vågsøy
  • selje
  • eid
  • hornindal
  • gloppen
  • stryn

Norgeshus Antica Boliger

Kontakt:
Are Skorgen
Kontorsted:
Molde
Mobil:
900 56 493
E-post:
are.skorgen@norgeshus.no

Norgeshus Asbjørn Brandsrud

Kontakt:
Asbjørn Brandsrud
Kontorsted:
Eidsberg
Mobil:
911 69 803
Fax:
69 89 15 49
E-post:
asbran@online.no
Vis salgskommuner
  • spydeberg
  • askim
  • eidsberg
  • hobøl
  • ski
  • oppegård

Norgeshus Austevoll

Kontakt:
Geir Brekkhus Storebø
Kontorsted:
Austevoll
Mobil:
97512629
E-post:
geir.storebo@norgeshus.no

Norgeshus Berntsen Byggeservice AS

Kontakt:
Bernt Ole Berntsen
Kontorsted:
Tromsø
Mobil:
41557611
E-post:
berntsen@norgeshus.no

Norgeshus Birkelund & Sommerstad

Kontakt:
Erik Schou
Kontorsted:
Tønsberg
Mobil:
90853961
E-post:
erik.schou@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • tønsberg
  • re
  • nøtterøy
  • tjøme

Norgeshus Birkelund Sagbruk

Kontakt:
Helge Birkelund
Kontorsted:
Nordreisa
Mobil:
958 93 168
E-post:
helge.birkelund@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • lyngen
  • storfjord
  • kåfjord
  • skjervøy
  • nordreisa
  • kvænangen

Norgeshus Bjørnstad Bygg

Kontakt:
Odd Arvid Bjørnstad
Kontorsted:
Rakkestad
Mobil:
91393826
E-post:
odd.arvid.bjornstad@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • skiptvet
  • rakkestad

Norgeshus Boligspesialisten

Kontakt:
Frode Andre Thomassen
Kontorsted:
Kun prosjektmarked
Mobil:
416 21 805
E-post:
frode.andre.thomassen@norgeshus.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus Borg Entreprenør

Kontakt:
Thorgeir Martinsen
Kontorsted:
Sarpsborg
Mobil:
41534981
E-post:
thorgeir.martinsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sarpsborg
  • fredrikstad

Norgeshus Brødrene Ellingsen AS

Kontakt:
Knut Ellingsen
Kontorsted:
Flekkefjord
Mobil:
90044753
E-post:
knut.ellingsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • farsund
  • flekkefjord
  • hægebostad
  • kvinesdal
  • sirdal

Norgeshus Bygg & Håndtverksservice

Kontakt:
Tommi Rudshaugen
Kontorsted:
Skedsmo
Mobil:
40467578
E-post:
tommi.rudshaugen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • aurskog-høland
  • fet
  • rælingen
  • skedsmo
  • nittedal

Norgeshus Bygg Assistanse

Kontakt:
Rune Krakeli
Kontorsted:
Eide
Mobil:
951 95 052
E-post:
post@byggassistanse.as
Vis salgskommuner
  • kristiansund
  • fræna
  • eide
  • averøy
  • gjemnes

Norgeshus Bygg-Gros

Kontakt:
Tor Torgvær
Kontorsted:
Brønnøy
Mobil:
94025088
E-post:
tor.torgvar@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • bindal
  • sømna
  • brønnøy
  • vega
  • vevelstad

Norgeshus Byggcompaniet

Kontorsted:
Nittedal
Tlf:
90182721
E-post:
rolf.bakke@norgeshus.no

Norgeshus Byggefirma Olav Haugen

Kontakt:
Hallvard Haugen
Kontorsted:
Surnadal
Mobil:
952 45 756
Fax:
71 66 37 57
E-post:
hallvard.haugen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sunndal
  • surnadal
  • meldal
  • orkdal

Norgeshus Byggelaget

Kontakt:
Per Inge Ree
Kontorsted:
Time
Mobil:
934 48 151
E-post:
per.inge.ree@norgeshus.no

Norgeshus Byggfirma Kjell Høyland

Kontorsted:
Kvinnherad
Tlf:
92852363
E-post:
kjell.hoyland@norgeshus.no

Norgeshus Byggmester Kjell Aarvik

Kontakt:
Bjarte Aarvik
Kontorsted:
Os
Mobil:
917 41 012
E-post:
bjarte@aarvik.as

Norgeshus Byggmester Klungland

Kontakt:
Tor Klungland
Kontorsted:
Bjerkreim
Mobil:
95919162
Fax:
51 45 12 61
E-post:
Tor.Klungland@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • bjerkreim
  • gjesdal

Norgeshus Byggmester Kristoffer Seland

Kontakt:
Kristoffer Seland
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
905 28 334
Fax:
37 04 62 48
E-post:
kristoffer.Seland@norgeshus.no

Norgeshus Byggmestrene Årnes

Kontakt:
Robin Årnes
Kontorsted:
Drammen
Mobil:
905 61 287
Fax:
32 88 70 89
E-post:
robin.arnes@norgeshus.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus Bømlo

Kontakt:
Arild Ervik
Kontorsted:
BØMLO
Mobil:
918 85 013
E-post:
arild.ervik@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • bømlo
  • stord
  • fitjar

Norgeshus Børsa Bygg

Kontakt:
Vegar Godø Slørdal
Kontorsted:
Skaun
Mobil:
952 25 347
E-post:
vegar.godo.slordal@norgeshus.no

Norgeshus Din Bolig AS

Kontakt:
Roar Eiken
Kontorsted:
Ørsta Ålesund Sula Volda Ørskog Skodje Haram Vestn
Mobil:
952 40 491
E-post:
roar.eiken@dinbolig.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus Eggedal Bygg og Hytteservice

Kontakt:
Ivar Juvet
Kontorsted:
Sigdal
Mobil:
90037713
E-post:
ivar.juvet@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sigdal
  • krødsherad

Norgeshus EH Bolig

Kontakt:
Kristina Ytterdal
Kontorsted:
Vestre Toten
Mobil:
91700402
E-post:
kristina.ytterdal@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • gjøvik
  • østre toten
  • vestre toten
  • søndre land
  • nordre land
  • vestre slidre
  • øystre slidre
  • vang

Norgeshus Eide Bygg

Kontakt:
Robin T. Hansen
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
900 48 233
E-post:
eidebyggas@norgeshus.no

Norgeshus Elverum

Kontorsted:
Elverum
Tlf:
400 55 977
E-post:
elverum@norgeshus.no

Norgeshus Femund Bygg

Kontakt:
Roald Andersen
Kontorsted:
Engerdal
Mobil:
908 51 500
E-post:
femund@online.no
Vis salgskommuner
  • trysil
  • engerdal

Norgeshus Forus

Kontorsted:
Sandnes
Tlf:
95252613
E-post:
forus@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • stavanger
  • randaberg
  • finnøy
  • rennesøy
  • kvitsøy

Norgeshus Fredheim & Paulsby Bygg AS

Kontakt:
Stein Fredheim
Kontorsted:
Trondheim
Mobil:
95020093
E-post:
stein.fredheim@norgeshus.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus Fræna Byggservice

Kontakt:
Frank Malmedal
Kontorsted:
Fræna
Mobil:
48188760
E-post:
frank.malmedal@norgeshus.no

Norgeshus Føroyar

Kontorsted:
Runavikar kommuna
Tlf:
00298 519749
E-post:
oyvind.bjerkenes@norgeshus.no

Norgeshus Gauldal Bygg

Kontakt:
Jostein Flå
Kontorsted:
Melhus
Mobil:
0047 479 35 701
E-post:
jostein.flaa@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • midtre gauldal
  • melhus

Norgeshus GF Bygg og Eiendom

Tlf:
412 63 455
E-post:
gerhard.fitje@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • ålesund
  • giske
  • vestnes
  • midsund
  • sandøy
  • aukra

Norgeshus Gjerstad Hus og Hyttebygg

Kontorsted:
Gjerstad
Tlf:
970 54 306
E-post:
post@gjerstadhus.no
Vis salgskommuner
  • kragerø
  • nissedal
  • risør
  • gjerstad

Norgeshus Grimstad

Kontakt:
Linda Therese Hansen
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
40441010
E-post:
lth@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • grimstad
  • arendal
  • lillesand

Norgeshus Grong

Kontakt:
Tore Ravlo
Kontorsted:
Grong
Mobil:
977 45 591
Fax:
E-post:
tore.ravlo@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • namsos
  • snåsa
  • lierne
  • røyrvik
  • namsskogan
  • grong
  • høylandet
  • overhalla
  • fosnes
  • vikna
  • nærøy

Norgeshus Hadeland

Kontorsted:
Gran
Tlf:
97668624
E-post:
hadeland@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • jevnaker
  • lunner
  • gran

Norgeshus Hålogaland Element

Kontakt:
Geir Vidar Haugen
Kontorsted:
Andøy
Mobil:
76 11 52 90
Fax:
76 11 52 91
E-post:
geir.vidar.haugen@lns.no

Norgeshus Hamco Bygg

Kontakt:
Rita Myrvang
Kontorsted:
Lenvik
Mobil:
402 49 097
Fax:
77 87 01 22
E-post:
rita@hamcobygg.no
Vis salgskommuner
  • lavangen
  • bardu
  • salangen
  • målselv
  • sørreisa
  • dyrøy
  • tranøy
  • torsken
  • berg
  • lenvik
  • balsfjord

Norgeshus Hammerfest Bygg

Kontorsted:
Hammerfest
Tlf:
97401234
E-post:
kim.ronny.duurhuus@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • hammerfest
  • kvalsund
  • måsøy
  • nordkapp
  • porsanger

Norgeshus Handverksbygg

Kontakt:
Hans Olav Hasund
Kontorsted:
Ulstein
Mobil:
909 96 360
Fax:
70 01 87 09
E-post:
hans.olav.hasund@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sande
  • herøy
  • ulstein
  • hareid

Norgeshus Harald Halvorsen

Kontakt:
Harald Halvorsen
Kontorsted:
Nes
Mobil:
90052019
E-post:
harald.halvorsen@norgeshus.no

Norgeshus Haugebo

Kontakt:
Svein Haugebo
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
901 01 302
Fax:
37 04 57 51
E-post:
svein.haugebo@norgeshus.no

Norgeshus Haugesund

Kontakt:
Einar Hesthammer
Kontorsted:
Tysvær
Mobil:
95757088
E-post:
einar.hesthammer@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • haugesund
  • bokn
  • tysvær
  • sveio

Norgeshus Hemre Bygg

Kontakt:
Bjarne Hemre
Kontorsted:
Voss
Mobil:
917 99 483
Fax:
56 52 01 27
E-post:
post@hemrebygg.no
Vis salgskommuner
  • ulvik
  • granvin
  • voss

Norgeshus Hindenes Hus

Kontorsted:
Lindås
Tlf:
56 35 25 80
Fax:
56 35 25 81
E-post:
andre.vabo@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • meland
  • lindås
  • masfjorden
  • gulen

Norgeshus Hurdal

Kontakt:
Kai Rødsrud
Kontorsted:
Hurdal
Mobil:
91747558
E-post:
kai.rodsrud@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • eidsvoll
  • hurdal

Norgeshus JOS-Bygg

Kontakt:
Jon-Olav Sigvartsen
Kontorsted:
Eidsvoll
Mobil:
928 36 531
Fax:
63 96 71 01
E-post:
Jon-Olav.Sigvartsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • gjerdrum
  • ullensaker
  • eidsvoll
  • nannestad

Norgeshus Kalstveit og Vik

Kontakt:
Sigmund Langeland
Kontorsted:
Vindafjord
Mobil:
98827596
E-post:
sigmund.langeland@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • vindafjord
  • etne

Norgeshus Karl Torp

Kontakt:
Karl Torp
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
905 37 151
E-post:
karl-torp@norgeshus.no

Norgeshus Karmøy

Kontorsted:
Karmøy
Tlf:
91612990
E-post:
karmoy@norgeshus.no

Norgeshus Kjell Gilje

Kontorsted:
Grimstad
Tlf:
37 04 65 00
Fax:
37 04 62 00
E-post:
post@kgba.no

Norgeshus KTS Bygg

Kontakt:
Peter Karlsen
Kontorsted:
Notodden
Mobil:
98665453
E-post:
peter.karlsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • notodden
  • drangedal
  • nome
  • sauherad
  • tinn
  • hjartdal
  • seljord
  • kviteseid
  • nissedal
  • fyresdal
  • tokke
  • vinje

Norgeshus KV Bygg Suldal

Kontakt:
Cecilie Jelsa
Kontorsted:
Suldal
Mobil:
916 54 042
E-post:
cecilie.jelsa@norgeshus.no

Norgeshus Kyst Bygg AS

Kontakt:
Raymond André Moen
Kontorsted:
Bjugn
Mobil:
48157767
E-post:
raymond.andre.moen@norgeshus.no

Norgeshus Landsnes Bygg

Kontorsted:
Finnøy
Tlf:
91161091
E-post:
landsnesbygg@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • stavanger
  • finnøy

Norgeshus Lars Ivar Udjus as

Kontakt:
Lars Ivar Udjus
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
901 85 604
E-post:
lars.udjus@norgeshus.no

Norgeshus Lehland Bygg

Kontakt:
Johan Fredrik Lehland
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
908 44 105
Fax:
37 25 12 00
E-post:
johan.fredrik.lehland@norgeshus.no

Norgeshus Lokreim Bygg og Betong AS

Kontakt:
Terje Lokreim
Kontorsted:
Lærdal
Mobil:
909 95 393
E-post:
terje.lokreim@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • aurland
  • lærdal
  • årdal

Norgeshus Ludviksen Bygg

Kontakt:
Arvid Vedvik
Kontorsted:
Sykkylven
Mobil:
45 20 05 95
E-post:
arvid.vedvik@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • stranda
  • stordal
  • sykkylven

Norgeshus Lundbo

Kontakt:
Johan Henrik Lundbo
Kontorsted:
Trondheim
Mobil:
911 45 771
E-post:
johan.lundbo@norgeshus.no

Norgeshus Magnussen & Gundersen AS

Kontakt:
Ronny Gundersen
Kontorsted:
Moss
Mobil:
906 23 188
E-post:
ronny.gundersen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • moss
  • råde
  • rygge
  • våler
  • vestby
  • ås

Norgeshus Mesterbygg Kirkenes

Kontakt:
Vegar Hansen
Kontorsted:
Sør-Varanger
Mobil:
476 60 716
E-post:
vegar.hansen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sør-varanger

Norgeshus Mesterbyggern

Kontakt:
Christian Sletmo
Kontorsted:
Trøgstad
Mobil:
958 04 381
E-post:
christian.sletmo@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • trøgstad
  • spydeberg
  • askim
  • hobøl
  • ås

Norgeshus Mesto

Kontakt:
Willy Amundsen
Kontorsted:
Skien
Mobil:
46949894
E-post:
willy.amundsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • porsgrunn
  • skien
  • siljan
  • bamble

Norgeshus Midt-Norge Eiendom

Kontakt:
Odd-Johan Fossen
Kontorsted:
Trondheim
Mobil:
90755789
E-post:
odd.johan.fossen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • trondheim
  • klæbu
  • malvik

Norgeshus Mikael Wik AS

Kontakt:
Mikael Wik
Kontorsted:
Verdal
Mobil:
90949666
E-post:
mikael.wik@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • steinkjer
  • levanger
  • verdal
  • inderøy

Norgeshus Moment Bolig AS

Kontakt:
Ståle Olsen
Kontorsted:
Drammen
Mobil:
90961535
E-post:
stale.olsen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • bærum
  • asker
  • drammen
  • kongsberg
  • hole
  • øvre eiker
  • nedre eiker
  • lier
  • røyken
  • hurum
  • svelvik
  • sande

Norgeshus Narvik Bygg

Kontorsted:
Narvik
Tlf:
76 95 60 10
E-post:
post@narvikbygg.no
Vis salgskommuner
  • narvik
  • evenes
  • ballangen

Norgeshus Naustdal Bygg

Kontakt:
Jan Erik Aase
Kontorsted:
Naustdal
Mobil:
950 41 658
E-post:
jan.erik.aase@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • flora
  • jølster
  • førde
  • naustdal
  • gloppen

Norgeshus Norgesbygg Sør

Kontakt:
Tor Arne Lohne
Kontorsted:
Mandal
Mobil:
90519531
E-post:
tor.arne.lohne@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • mandal
  • farsund
  • marnardal
  • audnedal
  • lindesnes
  • lyngdal
  • hægebostad

Norgeshus Numedal Bygg

Kontakt:
Gunleik Bondal
Kontorsted:
Flesberg
Mobil:
918 98 840
Fax:
32 76 26 09
E-post:
gunleik.bondal@numedalbygg.no
Vis salgskommuner
  • flesberg
  • rollag

Norgeshus Næstby Trevare

Kontakt:
Willy Sørum
Kontorsted:
Vefsn
Mobil:
48290271
E-post:
willy@naestby.no
Vis salgskommuner
  • herøy
  • alstahaug
  • leirfjord
  • vefsn
  • grane
  • hattfjelldal
  • dønna
  • hemnes

Norgeshus Oppdal Bygg

Kontakt:
Stig Fjellstad
Kontorsted:
Oppdal
Mobil:
99 02 39 01
E-post:
stig.fjellstad@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • folldal
  • oppdal
  • rennebu

Norgeshus Paulsen Bygg & Vedlikehold

Kontakt:
Gjøran Sommarset
Kontorsted:
Tjeldsund
Mobil:
93410027
E-post:
gjoran@pbv.no
Vis salgskommuner
  • lødingen
  • tjeldsund
  • evenes
  • harstad
  • kvæfjord
  • skånland

Norgeshus RAM Bygg

Kontorsted:
Lillehammer
Tlf:
91834144
E-post:
roger.ekrem@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • ringsaker
  • lillehammer
  • dovre
  • nord-fron
  • sør-fron
  • ringebu
  • øyer
  • gausdal

Norgeshus Ringstad Bygg

Kontakt:
Fredrik Ringstad
Kontorsted:
Nes
Mobil:
92099921
E-post:
fredrik.ringstad@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sørum
  • kongsvinger
  • nord-odal
  • sør-odal
  • eidskog

Norgeshus Ryfylke

Kontakt:
Trond Oftedal
Kontorsted:
Strand
Mobil:
982 91 093
E-post:
trond.oftedal@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • forsand
  • strand
  • hjelmeland

Norgeshus Sandbekk & Kvannefoss

Kontakt:
Roar Sandbekk
Kontorsted:
Nes
Mobil:
971 65 432
Fax:
32 07 11 30
E-post:
sandbekk.kvannefoss@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • flå
  • nes
  • gol
  • hemsedal
  • ål

Norgeshus Sandefjord

Kontakt:
Yngve Olsen
Kontorsted:
Sandefjord
Mobil:
902 00 011
Fax:
33 46 52 53
E-post:
yngveolsen@norgeshus.no

Norgeshus Schj. Salomonsen

Kontakt:
Torfinn Evjen
Kontorsted:
Vestvågøy
Mobil:
994 51 900
E-post:
torfinn.evjen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • flakstad
  • vestvågøy
  • vågan
  • moskenes

Norgeshus Seglem & Åse

Kontorsted:
Eigersund
Tlf:
97686110
E-post:
helge.ase@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • eigersund
  • sokndal
  • lund

Norgeshus Selboe Bygg

Kontakt:
Sverre Selboe
Kontorsted:
Selbu
Mobil:
995 27 015
E-post:
selboe@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • selbu
  • tydal
  • meråker
  • stjørdal

Norgeshus Senter Bygg

Kontakt:
Thomas Bakken
Kontorsted:
Modum
Mobil:
404 00 213
Fax:
09099
E-post:
thomas.bakken@peab.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus SGS Bygg

Kontakt:
Ole Kristian Sveen
Kontorsted:
Lom
Mobil:
95039390
Fax:
61 21 18 41
E-post:
ole@sgsbygg.no
Vis salgskommuner
  • skjåk
  • lom
  • vågå
  • sel

Norgeshus Snekkerservice Frøya

Kontakt:
Frode Riiber
Kontorsted:
Frøya
Mobil:
913 13 777
E-post:
frode.riiber@norgeshus.no

Norgeshus Solhaug

Kontakt:
Anita Taraldsen
Kontorsted:
Meløy
Mobil:
95703730
E-post:
anita@solhaugbyggevare.no
Vis salgskommuner
  • nesna
  • lurøy
  • træna
  • rødøy
  • meløy
  • gildeskål

Norgeshus Stavset Bolig

Kontakt:
Bjørn Andre Stavset
Kontorsted:
Skodje
Mobil:
930 49 515
Fax:
40006987
E-post:
bjorn.andre.stavset@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • ålesund
  • ørskog
  • skodje
  • haram

Norgeshus Stjørdal Tømrerservice

Kontakt:
Anders Teigen
Kontorsted:
Stjørdal
Mobil:
95810886
E-post:
anders.teigen@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • malvik
  • stjørdal

Norgeshus Syversen Bygg

Kontakt:
Lasse D. Syversen
Kontorsted:
Fredrikstad
Mobil:
415 48 943
E-post:
lasse.syversen@norgeshus.no

Norgeshus TH Bhas Bygg

Kontakt:
Arvid Hellesund
Kontorsted:
Øygarden
Mobil:
928 88 775
E-post:
arvid.hellesund@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • bergen
  • sund
  • fjell
  • øygarden

Norgeshus Tre Mestere

Kontakt:
Per Inge Hortemo
Kontorsted:
Grimstad
Mobil:
91166316
E-post:
peringe@tremestere.no

Norgeshus Tromøy Bygg AS

Kontorsted:
Arendal
Tlf:
91134472
E-post:
tromoy@norgeshus.no
Bygger kun i egen regi - sender ikke ut kataloger

Norgeshus Tveit og Hafnor

Kontorsted:
Sandnes
Tlf:
51 63 74 80
E-post:
jan.erik.hafnor@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • sandnes
  • sola
  • randaberg
  • finnøy
  • rennesøy
  • kvitsøy

Norgeshus Tømrermester A. Borgos

Kontakt:
Axel Georg Borgos
Kontorsted:
Røros
Mobil:
958 20 327
E-post:
axel.georg.borgos@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • tolga
  • tynset
  • os
  • røros
  • holtålen

Norgeshus Varhaug

Kontakt:
Jarle Reime
Kontorsted:
Mobil:
979 46 255
Fax:
51 43 06 42
E-post:
jarle.reime@norgeshus.no

Norgeshus Vest Norsk Bygg

Kontakt:
Christel W. Pedersen
Kontorsted:
Bergen
Mobil:
45500081
E-post:
christel.pedersen@norgeshus.no

Norgeshus Ø-Bygg

Kontorsted:
Halden
Tlf:
45631753
E-post:
christer.kraft@norgeshus.no
Vis salgskommuner
  • halden
  • aremark

Norgeshus Øygarden Boligutvikling

Kontakt:
Tove Andersen
Kontorsted:
Øygarden
Mobil:
96625477
E-post:
ta@norgeshus.no